Hřiště pod
Květinou

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ Z AKÁTOVÉHO DŘEVA

Hřiště pod Květinou

se zabývá návrhy a realizací dětských hřišť (i pro handicapované), naučných stezek a cyklostezek, parkovým a zahradním mobiliářem včetně originálních řešení s důrazem na konkrétní lokalitu.

Při našich projektech klademe důraz na spolupráci se zákazníkem a originalitu řešení. V rámci projektů zajistíme jak poradenství, tak kompletní realizaci včetně koordinace subdodávek a stavebního povolení. Námi vyráběné prvky dětských hřišť byly dle ČSN EN 1176 certifikovány jako bezpečné. Vlastníme i evropské certifikáty a nabízíme 10 let záruku.

Firemní filosofie

Být pro naše zákazníky tím nejlepším dodavatelem a partnerem, který dokáže řešit ty nejsložitější projekty, které dostaneme od našich zákazníků. Celý náš tým vnímá zákazníka jako partnera, se kterým navazujeme dlouhodobé vztahy tak, aby naši zákazníci mohli mít jistotu, že udělali dobře, když si naší firmu vybrali pro realizaci svých potřeb.

Snažíme se zejména o poskytnutí komplexního servisu, dynamický a flexibilní přístup při řešení zakázek. Mezi nesporné výhody celého týmu patří schopnost efektivní kombinace výběru nejlepšího materiálu a desingu společně s vhodnou marketingovou strategií. Jsme největší firma v oboru na jihu Čech a naše cíle jsou vysoké. Chceme se prosadit v České republice a EU jako kvalitní konkurenceschopná firma spolupracující se zahraničními partnery.

Hlavní principy naší práce

  • Samostatnost, vysoké nasazení, náročnost k sobě i druhým
  • Ochrana životního prostředí
  • Přijímání zodpovědnosti
  • Spolupráce s partnery
  • Poctivost, úcta a pokora
  • Aktivní přístup k řešení problémů a hledání nových cest a postupů
  • V Historii naší firmy jsme nikdy neúčtovali více práce